Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. funduszy unijnych

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji zgodnie z wytycznymi konkursów
- kontakt z klientem
- udzielanie konsultacji
- sprawdzanie wniosków o dofinansowanie
- opracowywanie biznesplanów oraz studiów wykonalności

Wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji konkursowej
- znajomość procedury finansowania na lata 2014-2020
- znajomość zagadnień prawnych z zakresu dotacji unijnych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy dopasowane do każdej osoby

Ogłoszenie dodane: Sroda, 06 Lipiec, 2016  13:41

Identyfikator: 586970

Wyświetleń: 2046