Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Rezerwacji Grupowych z j. angielskim

Bydgoszcz, Toruń,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży turystyka / hotelarstwo poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: RG/01/15

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

&#8226; Kontraktowanie rezerwacji grupowych (m.in. hotele oraz usługi towarzyszące);
&#8226; Negocjowanie korzystnych warunków cenowych i rozliczeniowych;
&#8226; Weryfikacja i zarządzanie bieżącymi kontraktami (przebieg i rozliczenia rezerwacji);
&#8226; Kontakty telefoniczne oraz e-mailowe z klientami zagranicznymi w angielskim.

Wymagania:

&#8226; Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. średniozaawansowanym - warunek konieczny;
&#8226; Doświadczenie w obsłudze rezerwacji grupowych &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w biurze podróży / hotelu / agencji eventowej;
&#8226; Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu turystyki i hotelarstwa;
&#8226; Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki turystyka / hotelarstwo;
&#8226; Samodzielność, zaangażowanie, umiejętności interpersonalne, wysoka odpowiedzialność;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku zakupowym.

Nasz Klient oferuje:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
&#8226; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
&#8226; Przyjazną atmosferę w pracy;
&#8226; Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 &#8211; 16:00;
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe oraz premie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny RG/01/15 w temacie wiadomości na adres:

ilona.morawska@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Styczen, 2015  10:04

Identyfikator: 536819

Wyświetleń: 4138