Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. Obsługi Klienta (infolinia przychodząca)

Poznań, Poznań,

Jesteśmy agencją interaktywną. W 2011 roku zajęliśmy piąte miejsce w rankingu firm EM/SEO, który ukazał się w raporcie "Internet Standard 2K11". Spółka istnieje na rynku od 7 lat, zatrudniamy 50 osób, które obsłużyły ponad 9000 przedsiębiorstw z całej Polski. Internet Plus jest certyfikowanym partnerem Google w zakresie linków sponsorowanych. W 2012 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w zakresie pozycjonowania, prowadzenia kampanii linków sponsorowanych, aktualizacji stron WWW oraz zarządzania profilami w sieciach społecznościowych.

internet-plus.pl/

Opis stanowiska:

kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy
rozpatrywanie spraw zgłaszanych przez klientów oraz podejmowanie odpowiednich działań
kompleksowa opieka nad umowami klientów firmy
rozpatrywanie reklamacji klientów przy dbałości o zachowanie wszystkich standardów wynikających z polityki jakości firmy
redagowanie pism z odpowiedziami na zapytania klientów
spotkania z klientami w siedzibie Internet Plus lub siedzibie klienta
ścisła współpraca z działami: Sprzedaży, SEO i Adwords, Social Media oraz Windykacji

Oczekiwania względem kandydata:

wysokie umiejętności komunikacyjne
orientacja na klienta
umiejętność działania pod presją czasu
asertywność i opanowanie
odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych działań
umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego
gotowość do pracy na pełen etat

Oferujemy:

umowę zlecenie na okres próbny, a docelowo umowę o pracę na pełen etat
stabilne zatrudnienie
dostęp do nowych technologii
samodzielność w działaniu
miłą atmosferę w młodym zespole
różnorodność zadań

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać do 15.02.2016 na adres: rekrutacja@internet-plus.pl/. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez HTTPS Sp. Z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Piatek, 22 Styczen, 2016  14:03

Identyfikator: 573100

Wyświetleń: 2565