Polska Darmowe Ogłoszenia

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami z biegłą znajomością języka niemieckiego

Legnica,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, tzn. delegowania pracowników na terenie Polski oraz Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami
- Proponowanie rozwiązań optymalizacji kosztów u klientów
- Przeprowadzanie podstawowych analiz potrzeb klienta
- Utrzymywanie pozytywnych długofalowych relacji z Klientami

Od kandydatów oczekujemy:
- Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży B2B i pozyskiwaniu Klientów
- Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
- Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
- Wykształcenie wyższe w kierunkach: finanse, ekonomia, zarządzanie
- Wysoka kultura osobista oraz doskonałe umiejętności interpersonalne
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Biegła znajomość MS Excel, MS Access
- Prawo jazdy kat. B

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
- Atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania
- Przyjazne środowisko pracy
- Samochód służbowy, komputer, telefon
- Szkolenia wewnętrzne + zewnętrzne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@mrjob.pl/ w tytule wpisując tylko i wyłącznie &#8222;Specjalista ds. Kontaktów z Klientami/język niemiecki&#8221;. Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Marzec, 2014  13:51

Identyfikator: 500627

Wyświetleń: 2318