Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista d.s. Organizacji Kursów

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma Edukacyjna NOVA Centrum Edukacyjne zatrudni osobę na stanowisko Specjalista d.s. Organizacji Kursów.

Zadania:
-Sprzedaż oferty kursowej i szkoleń (oferta dostępna na novakursy.pl/)
-realizacja targetów sprzedażowych
-organizacja kursów (zatrudnianie kadry, zapewnianie materiałów szkoleniowych itp.)
-Obsługa klienta w biurze przy ul. Półwiejskiej 20/7a, również mail, telefon, oferty

Wymagania:
-osoba z umiejętnościami sprzedażowymi, łatwo nawiązująca kontakt z klientem, energiczna, wielozadaniowa, dobrze organizująca swoją pracę, samodzielna.

Oferujemy:
-3/4 etatu z możliwością przejścia na cały etat,
-11 zł/h

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 21 Maj, 2015  12:59

Identyfikator: 549371

Wyświetleń: 3079