Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktykant w administracji- Opole

Opole,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie do naszego biura poszukujemy osób, które będą pracowały na stanowisku:
Praktykant w administracji
Miejsce pracy: Opole

Nr ref:PRAKT/OP

Zadania:
 Pomoc w obsłudze Klientów biura
 Pomoc w prowadzeniu dokumentacji administracyjnej
 Udzielanie informacji z zakresu kadrowo-administracyjnego
 Archiwizowanie dokumentacji kadrowej
 Pomoc podczas procesu fakturowania

Wymagania:
 Studenci ostatnich lat i absolwenci studiów wyższych
 Zainteresowanie zagadnieniami związanymi z administracją, obsługą kadrowo-płacową, doradztwem personalnym
 Podstawowa znajomość prawa pracy
 Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
 Biegła obsługa komputera w zakresie programów MS Office i Internetu
 Umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, dokładność
 Orientacja na klienta, umiejętność pracy w zespole
 Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
 Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (ok. 4-5 godz dziennie)

Oferujemy:
 Bezpłatne praktyki dające możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie z ugruntowana pozycją na rynku (zaświadczenie po ukończeniu praktyk),
 wykorzystanie zdobytej wiedzy z branży administracyjnej,
 aktywną naukę
 czas praktyk - 3 miesiące
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
monika.dudkiewicz@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Listopad, 2014  14:02

Identyfikator: 528916

Wyświetleń: 2595