Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Kraków, Kraków,

Firma Polsko- Francuska zajmujaca się nawiazywaniem kontaktów handlowych z klientami francuskojęzycznymi
miejsce pracy KRAKÓW
Opis stanowiska:
&middot; Nawiązywanie kontaktów handlowych z klientami francuskojęzycznymi
&middot; Koordynowanie projektów z zakresu HR na rzecz klientów francuskojęzycznych
Wymagania:
&middot; bardzo dobra znajomość języka francuskiego
&middot; Umiejętność pracy w zespole
&middot; Komunikatywność i otwartość
&middot; Dobra organizacja pracy
&middot; mile widziani absolwenci romanistyki
&middot; znajomość systemu operacyjnego Windows oraz pakietu MS Office,
Oferujemy:
&middot; Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych,
&middot; Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
&middot; Motywujący system wynagrodzeń,
&middot; Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym),
Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie CV na adres: Cv w jezyku polskim z dopiskiem "koordynator"Prosimy o wpisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.
883

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Wrzesien, 2014  15:34

Identyfikator: 523347

Wyświetleń: 1928