Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik biurowy

Świnoujście, Świnoujście,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55 lokalizacjach na terenie kraju. W 2010 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Świnoujście
Nr ref.: PB/04/2014

Zadania:

 ustalanie zamówień transportowych
 organizowanie transportu i prowadzenie związanej z nim dokumentacji
 przygotowanie raportów oraz fakturowanie
 koordynowanie pracy biurowej
 bezpośredni kontakt z odbiorcami

Wymagania:

 preferowane wykształcenie kierunkowe z zakresu: Logistyka, Transport
 1- 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z organizacją transportu
 umiejętność dokonywania rezerwacji lotów, hoteli oraz mieszkań
 dobra znajomość języka angielskiego
 doskonałe umiejętności komunikacyjne i dynamizm w działaniu
 bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 bardzo dobre warunki zatrudnienia
 możliwość rozwoju zawodowego
 prace w miłej i przyjaznej atmosferze

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Maj, 2014  10:12

Identyfikator: 505399

Wyświetleń: 3184