Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Obsługa klientów i serwisu - Płatny staż

Warszawa Ursynów, Warszawa,

Kantor.pl/ jest całodobową nowoczesną platformą wymiany walut, który pozwala na oszczędne oraz szybkie transakcje walutowe.

Miejsce pracy: Ursynów, Warszawa
Nr referencyjny: PdsOK/Jobs.pl/
Obowiązki:

Obsługa serwisu,
odbieranie telefonów,
obsługa chat online,
utrzymywanie relacji z klientami,
wprowadzanie aktualności ze świata finansów dotyczących walut.
ewidencja problemów zgłaszanych przez użytkowników,
przeprowadzanie testów działania serwisu,

Wymagania:

znajomość obsługi komputera,
status studenta zaocznego,
znajomość podstawowa finansów oraz rynku walutowego,
umiejętność pisania tekstów, tzw. lekkie pióro
skrupulatność,
dyspozycyjność.

Oferujemy

pracę w pełnym wymiarze godzin (od 9:00 &#8211; 17:00),
pracę w miłej atmosferze,
pracę w rozwijającej się firmie,
stabilność pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Maj, 2015  15:41

Identyfikator: 548215

Wyświetleń: 2635