Polska Darmowe Ogłoszenia

Młodszy Specjalista w Dziale Księgowości (bez doświadczenia!)

Kraków, Kraków,

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Poszukujemy kandydatów z płynną znajomością jednego z języków: niemieckiego/francuskiego/węgierskiego/bułgarskiego/rumuńskiego/czeskiego/słowackiego/łotewskiego/litewskiego/hebrajskiego/duńskiego/szwedzkiego/portugalskiego/hiszpańskiego/włoskiego. Ponadto kandydaci muszą w stopniu komunikatywnym znać język angielski oraz posiadać umiejętność korzystania z MS Office.

Obowiązki:
&#8226; Przetwarzanie danych finansowych
&#8226; Przygotowywanie sprawozdań finansowych
&#8226; Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania
&#8226; Wspieranie innych zespołów
&#8226; Doświadczenie nie jest wymagane &#8211; firma oferuje szkolenia!

Oferujemy:
&#8226; Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie i bogaty pakiet szkoleń
&#8226; Nowoczesne biura w centrum miasta
&#8226; Dodatkowe benefity (karta sportowa, ubezpieczenie, opieka zdrowotna, itp.)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV w języku angielskim wraz z nazwą stanowiska w tytule maila na adres: paulina.golas@cpljobs.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 17 Kwiecien, 2015  12:19

Identyfikator: 545673

Wyświetleń: 2362