Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Kraków, Kraków,

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. jest Agencją Zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 15604

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. Komandytowa pracownika na stanowisku: młodszy specjalista/specjalistka ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:
&#8226; wstępna selekcja kandydatów
&#8226; przygotowanie zestawień, raportów dotyczących rekrutacji
&#8226; monitoring wskaźników rekrutacyjnych
&#8226; opracowywanie baz danych
&#8226; wsparcie w innych zadaniach z zakresu HR

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:
&#8226; wykształcenia wyższego, mile widziane: doradztwo zawodowe, zarządzanie zasobami ludzkimi, pedagogika
&#8226; wiedzy na temat funkcjonowania osób z niepełnosprawnością (rodzaje, stopnie niepełnosprawności, możliwości, bariery)
&#8226; mile widziane doświadczenie w prowadzeniu doradztwa zawodowego dla osób z niepełnosprawnościami
&#8226; samodzielności i umiejętności organizacji pracy
&#8226; komunikatywności, życzliwości, uprzejmości, otwartości na ludzi
&#8226; mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat
&#8226; elastyczny i zadaniowy tryb pracy
&#8226; możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
&#8226; współpracę z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie

obpon.pl/article/190917/show.html
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej na adres: praca@werbeo.pl/

Zapraszamy do składania aplikacji również osoby z niepełnosprawnościami.
Nasze biuro jest dostępne architektonicznie dla osób z niepełnosprawnościami.

W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Luty, 2017  14:12

Identyfikator: 606222

Wyświetleń: 2047