Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Młodszy Konsultant HR

Katowice, Katowice,

PERSONNEL SOLUTIONS &#8211; jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą, polską firmą funkcjonującą
od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju
i zagranicą.
W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu w dziale HR w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:
MŁODSZY KONSULTANT HR
Nr. ref.: 804
Miejsce pracy: Katowice
ZADANIA
 Prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych - poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów
 Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach, imprezach branżowych
 Wsparcie w realizacji projektów z obszaru HR
 Budowanie, monitorowanie i aktualizowanie bazy kandydatów
WYMAGANIA
 Dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
 Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, ZZL, socjologia, doradztwo zawodowe)
 Mile widziane w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
 Znajomość zasad funkcjonowania agencji pracy tymczasowej oraz ustawy o pracy tymczasowej
 Swobodna obsługa pakietu MS Office
 Komunikatywność, wysoka kultura osobista
 Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
 Doskonała organizacja pracy
 Umiejętności pracy w stresie i pod presją czasu
OFERUJEMY

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 Samodzielną realizację projektów
 Dynamiczną i pełną wyzwań pracę
 Przyjazną atmosferę
 Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia
 Niezbędne narzędzia pracy
Aplikacje prosimy wysyłać na adres e-mail: 804@personnelsolutions.pl/

Dowiedz się więcej o ofercie pracy na naszej stronie: personnelsolutions.pl/

Prosimy o dołączenie w treści cv następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).&#8221;

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko
z wybranymi osobami.

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 3636)

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Kwiecien, 2014  17:09

Identyfikator: 502517

Wyświetleń: 2181