zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Menadżer ds. Rekrutacji

(Kraków, Kraków, )

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. świadczy od ponad 15 lat usługi skierowane głównie do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.
Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm. Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie.
W związku z dynamicznym rozwojem
Obpon.pl
poszukuje pracowników na stanowisko:

MENADŻER DS. REKRUTACJI (praca stacjonarna)
Miejsce pracy: Kraków, Region: małopolska

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI (telepraca)
Miejsce pracy: (przedstawiciele regionalni - woj. mazowieckie, podkarpackie, świętokrzyskie, kujawsko - pomorskie, podlaskie, śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie)

OPIS STANOWISKA
OBOWIĄZKI:
&#8226; obsługa klientów oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
&#8226; samodzielne planowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
&#8226; reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy,
&#8226; aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,
&#8226; wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
&#8226; wychodzenie z inicjatywami i proponowanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów,
&#8226; tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja CV oraz przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i face-to-face z kandydatami,
&#8226; proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych,
&#8226; przygotowywanie zestawień i raportów dotyczących rekrutacji.
WYMAGANIA:
&#8226; wykształcenie średnie lub wyższe,
&#8226; mile widziany stopień niepełnosprawności,
&#8226; doświadczenie w rekrutacji,
&#8226; praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających rekrutację,
&#8226; doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
&#8226; znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,
&#8226; mile widziana znajomość języka angielskiego,
&#8226; wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole,
&#8226; samodzielność i umiejętność organizacji pracy,
&#8226; terminowość, systematyczność, sumienność,
&#8226; otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych,
&#8226; gotowość do wyjazdów służbowych,
&#8226; prawo jazdy kategorii B.
OFERUJEMY:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
&#8226; możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia uzależniona od efektów pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres e-mail:

praca@obpon.pl
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).&#8221;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Listopad, 2016  10:19

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl