Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Księgowy/a

Świnoujście, Świnoujście,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Księgowy/a
Miejsce pracy: Świnoujście
Nr ref.: Kświ/04/15

Zadania:
&#8226; sporządzanie sprawozdań finansowych, sprawozdań statystycznych, deklaracji podatkowych i innych wynikających z przepisów,
&#8226; terminowa i prawidłowa realizacja obowiązków formalnych (US, ZUS, GUS, plany kont, polityka rachunkowości itp.),
&#8226; klasyfikacja i ewidencja dowodów księgowych,
&#8226; poprawne prowadzenie ksiąg rachunkowych,
&#8226; sporządzanie sprawozdania finansowego : rachunku zysków i strat oraz bilansu za poszczególne okresy obrachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami,
&#8226; akceptacja dokumentów do płatności i realizowanie płatności,
&#8226; realizacja procesu windykacji należności od klientów firm,
Wymagania:
&#8226; minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości (mile widziane doświadczenie na stanowisku głównego księgowego),
&#8226; znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym (ewentualnie niemiecki),
&#8226; znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, CIT, przepisów wykonawczych &#8211; warunek konieczny,
&#8226; wykształcenie minimum średnie ( finanse, rachunkowość, ekonomia),
&#8226; prawo jazdy Kat. B,
&#8226; znajomość programu Navision mile widziana,
&#8226; certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będzie mile widziany,
&#8226; umiejętność organizacji własnego czasu pracy,

Oferujemy:
&#8226; ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji, o ugruntowanej reputacji i pozycji rynkowej oraz solidnej podstawie finansowej,
&#8226; atrakcyjne warunki pracy,
&#8226; samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków,
&#8226; pracę w firmie nastawionej na dynamiczny rozwój,

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim na adres: szczecin@adecco.pl/
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 16 Kwiecien, 2015  10:26

Identyfikator: 545499

Wyświetleń: 2886