zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Koordynator logistyki

(Szczecin, Szczecin, )

Dla naszego Klienta, firmy biurowych z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
- kontrola i koordynacja procesów logistycznych
- merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
- kontrola postępów pracy team leaderów
- monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi
- współpraca z kierownictwem oraz z pozostałymi oddziałami firmy
- średnioterminowe planowanie procesów i zasobów ludzkich
- monitorowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
- bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
- raportowanie najważniejszych KPI

Wymagania:
- studia wyższe w zakresie logistyki lub pokrewne
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość obsługi komputera
- doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
- dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe

Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet prywatnej opieki medycznej
- darmowe owoce każdego dnia

Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy experts@lsj.pl z dopiskiem "Koordynator logistyki"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl
www.lsj.pl

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl