Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler Jakości z j. niemieckim

Toruń, Toruń,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: NV/02/16

Miejsce pracy: Toruń

Główne zadania:
&#8226; Kontakty telefoniczne, e-mailowe oraz bezpośrednie w j. niemieckim z kontrahentami;
&#8226; Ustalanie specyfikacji dotyczącej zamówień;
&#8226; Współpraca z działem produkcji;
&#8226; Koordynowanie wdrażania specjalnych wymagań klientów oraz aktywne uczestniczenie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji;
&#8226; Przeprowadzanie kontroli jakości oraz zatwierdzanie nowych wyrobów wraz z klientem;
&#8226; Przygotowywanie raportów dotyczących jakości wyrobów;
&#8226; Wyjazdy służbowe (sporadycznie) do Niemiec oraz Holandii.

Wymagania:
&#8226; Znajomość j. niemieckiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Mile widziane doświadczenie na stanowisku biurowo-administracyjnym lub w dziale jakości;
&#8226; Znajomość obsługi MS Office;
&#8226; Dodatkowym atutem będzie znajomość metod i narzędzi jakościowych (np. FMEA, PPAP, APQP, 8D, 5WHY) oraz doświadczenie w pracy z systemami zarządzania jakością (np. ISO, VDA);
&#8226; Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;
&#8226; Mobilność oraz gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;
&#8226; Specjalistyczne szkolenia;
&#8226; Atrakcyjną i dynamiczną pracę z możliwością rozwoju w branży motoryzacyjnej;
&#8226; Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
&#8226; Przyjazną atmosferę w pracy;
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 &#8211; 16:00;
&#8226; Wynagrodzenie miesięczne oraz premie, komputer, telefon;
&#8226; Dofinansowanie do pakietu sportowego lub medycznego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Sroda, 24 Luty, 2016  15:20

Identyfikator: 576050

Wyświetleń: 3092