Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. personalnych

Lublin , Lublin,

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:

Województwo: lubelskie
Miejscowość: Lublin
Ilość wakatów: 1

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci, absolwenci kierunku ZZL i pokrewne)
- wysokie zdolności interpersonalne
- bardzo dobra organizacja pracy
- orientacja na wyniki, samodzielność, chęć osiągnięcia sukcesu
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i częściowo w weekendy
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- praca również dla osób uczących się/studiujących

Obowiązki:

- rekrutacja kandydatów do pracy
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów
- prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- realizowanie zamówień Kontrahentów
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami

Oferujemy:

- odpowiednie narzędzia pracy
- dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe
- pracę w ukierunkowanym na sukces zespole
- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych

biuropromo.startpraca.pl/application/form/194917/0/1/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Sierpien, 2014  13:24

Identyfikator: 517135

Wyświetleń: 2817