Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant ds. ObsŁugi Klienta - Rejestracja SzkÓd

Łódź, Łódź,

Nazywamy się Jobs Plus i od 10 lat pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu ciekawej, stabilnej pracy &#8211; przed Tobą jedna z takich ofert!
Chcielibyśmy zaproponować Ci zatrudnienie u naszego Klienta &#8211; firmy z branży call center!
Niebanalni ludzie, pozytywna atmosfera, indywidualny czas pracy&#8230; uważasz, że praca przy telefonie to nuda? Aplikuj do nas &#8211; przekonamy Cię, jak bardzo się mylisz!

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA &#8211; REJESTRACJA SZKÓD
Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania to:

&#8226; kompleksowa obsługa telefoniczna klientów &#8211; rejestracja zgłaszanych szkód (mieszkaniowych, komunikacyjnych)!
&#8226; obsługa korespondencji mailowej
&#8226; budowanie relacji z Klientem i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

pracując z nami, otrzymasz:

&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
&#8226; gwarantowane stałe wynagrodzenie za każdą godzinę pracy plus system motywacyjny
&#8226; systematyczne, profesjonalne szkolenia wewnętrzne, za które otrzymasz wynagrodzenie
&#8226; możliwość indywidualnego ustalania czasu pracy &#8211; elastyczny grafik!
&#8226; atrakcyjny pakiet motywacyjny &#8211; karty sportowe, opieka medyczna, liczne konkursy projektowe i firmowe, bonusy związane z realizacją założeń
&#8226; doświadczenie w kontakcie z Klientem

u kandydatów szukamy:

&#8226; zadaniowego podejścia do pracy
&#8226; dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i łatwości nawiązywania kontaktów
&#8226; komunikatywności, kreatywności oraz entuzjazmu
&#8226; motywacji i nastawienia na realizację celów
&#8226; mile widziane jest doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta, ale niekoniecznie
&#8226; dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Jesteś osobą z naszego ogłoszenia? Czekamy na Ciebie. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl/

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 14 Luty, 2017  14:33

Identyfikator: 605282

Wyświetleń: 2190