zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant-Sprzedawca Perfumeria Lola Points

(Łomianki, Łomianki, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska: Konsultant - sprzedawca
Wsparcie przełożonych w bieżącej organizacji i obsłudze administracyjnej biura
Współpraca z usługodawcami zewnętrznymi
Przygotowywanie raportów
Współpraca z działami wewnętrznymi firmy
Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
Organizacja pracy biura
Profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
Dbałość o wygląd i pełną ekspozycję kosmetyków w  Perfumerii
Doradztwo i sprzedaż produktów dopasowanych do oczekiwań Klienta
Wymagania
Profil idealnego kandydata:
Uprzejmość oraz zorientowanie na Klienta
Otwartość i komunikatywność
Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
Umiejętność pracy zespołowej
Sumienność i odpowiedzialność
Wysoka motywacja wewnętrzna
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem, oraz język angielski na poziomie komunikatywnym.

Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Adres do wysłania aplikacji: janka@pvex.pl
Nie czekaj- dołącz do nas !

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl