Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik oddziałów

Wrocław, Wroclaw,

Jesteśmy agencją pracy i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu, oddziałami regionalnymi w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu.
Naszą działalność prowadzimy od 1995 roku. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego i pracy tymczasowej.

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:
- Nadzorowanie zespołów ds. Rozwoju rynku zagranicznego
- Organizowanie, planowanie pracy oraz kontrolowanie na bieżąco prawidłowości realizacji zadań zespołu.

-Rekrutowanie i pozyskiwanie nowych członków zespołu

- Pozyskiwanie nowych klientów i partnerów zewnętrznych oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.

- Udzielanie wsparcia merytorycznego podległym pracownikom, motywowania ich i promowania najlepszych doświadczeń oraz technik negocjacyjnych.

- Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług i obsługę klienta zgodnie ze standardami.

- Inicjowanie działań prowadzących do wzrostu posiadanych kontraktów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, kierunkowe &#8211; Psychologia, ZZL
- Minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu własnego zespołu &#8211; wymóg konieczny
- Znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego będzie silnym argumentem

Oferujemy:
- Mozliwość zdobycia doświadczenia w zakresie współpracy międzynarodowej
- Możliwość rozwoju
- Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; podstawa i prowizja

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres dyrektor.handlowy@epser.com wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Marzec, 2014  09:56

Identyfikator: 499573

Wyświetleń: 2355