zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Dyrektor projektu unijnego

(Lublin, Lublin, )

Polska Giełda Pracy Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się m.in. w pozyskiwaniu środków z funduszy unijnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Obowiązki:
- bieżące zarządzanie projektem;
- podział zadań w zakresie zarządzania projektem;
- nadzór nad osobami zatrudnionymi do obsługi projektu;
- przekazywanie osobom zatrudnionym przy realizacji projektu kart czasu pracy i nadzorowanie ich prawidłowego prowadzenia;
- nadzór nad zgodnym z ustawą o ochronie danych osobowych przetwarzaniem danych osobowych;
- uzgadnianie z księgowym wydatków związanych z merytoryczną realizacją projektu;
- nadzór nad prawidłowym kwalifikowaniem kosztów oraz archiwizowaniem dokumentacji projektu;
- przygotowanie wniosków o płatność.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu ekonomii;
- min. 2- letnie doświadczenie w realizacji projektów w ramach funduszy z UE oraz w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych;
- ukończone kursy i szkolenia poświadczone odpowiednimi certyfikatami z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z EFS lub/i udział w przynajmniej 2 projektach finansowanych ze środków Unii Europejskiej, na stanowisku kierownika lub/i koordynatora projektu rozliczonego z sukcesem;
- znajomość: Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków, Zasad finansowania, Zasad systemu sprawozdawczości, Zasad równości szans kobiet i mężczyzn w projektach;
- znajomość pakietu MS Office;
- umiejętność komunikacji interpersonalnej w pracy zawodowej;
- bardzo dobra obsługa komputera i systemów informatycznych;
- samodzielność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, skrupulatność;
- znajomość prawa zamówień publicznych;
- odpowiedzialność, zaangażowanie i samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- oferujemy pracę na umowę-zlecenie z perspektywą zatrudnienia na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy

Jeśli Twoja praca to pasja zapraszamy do naszego zespołu ;-)

Osoby spełniające powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym e-mailem na adres: info@gieldapracy24.pl (w temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677 ze zm.)"

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl