Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystentka-płatny staż

Poznań, Poznań,

Zespół specjalistów wspierających rekrutacje poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta/Asystentki.

Naszym klientem jest firma inwestycyjna, skupiająca swoją działalność na inwestycjach w nieruchomości oraz nowo powstające przedsiębiorstwa. Firma działa od 6 lat, co roku zwiększając inwestycje oraz dynamicznie rozwijając działalność.

Opis stanowiska:
poszukiwanie ofert sprzedaży nieruchomości według dostarczonych wymagań
systematyczne przeglądanie portali ogłoszeniowych
telefoniczny kontakt z sprzedawcami w celu weryfikacji i pozyskiwania informacji o ofertach nieruchomości
tworzenie raportów i analiz na podstawie wykonywanych poszukiwań
zarządzanie dokumentacją

Oczekiwania:
dyspozycyjność min. 25 h tygodniowo
status studenta
wysokie umiejętności komunikacyjne
zdolności analityczne
motywacja do pracy i sumienność
znajomość rynku i zagadnień z zakresu nieruchomości będzie atutem

Oferujemy:
umowa zlecenie przez okres próbny (do miesiąca)
wynagrodznie 9,40 zł/godzinę
praca w biurze firmy w Poznaniu
elastryczne godziny pracy (godziny pracy do ustalenia między 8 a 18)
możliwość nawiązania stałej współpracy po pozytywnej ocenie okresu próbnego

Ogłoszenie dodane: Piatek, 09 Maj, 2014  09:45

Identyfikator: 505955

Wyświetleń: 2928