Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Asystentka dietetyka

¯yrardów, ¯yrardów,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Szukam Pracy

NATURHOUSE - firma miêdzynarodowa, lider w dziedzinie od¿ywiania i dietetyki poszukuje pracownika na stanowisko asystentka dietetyka. Praca w wymiarze pe³nego etatu.

Miejsce pracy: ¯yrardów

Opis stanowiska:
- profesjonalna obs³uga klienta zgodnie ze standardami firmy Naturhouse
- nawi±zywanie kontaktu oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientem
- zaanga¿owane uczestnictwo w akcjach, konkursach i promocjach prowadzonych przez Naturhouse
- zarz±dzanie kalendarzem wizyt klientów
- aktywne promowanie centrum dietetycznego na rynku lokalnym
- dbanie o czysto¶æ i estetykê punktu

Wymagania:
- wykszta³cenie min. ¶rednie, preferowane w trakcie studiów zaocznych o profilu dietetyka lub pokrewnym
- komunikatywno¶æ
- dyspozycyjno¶æ
- ³atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktów z klientem
- zaanga¿owanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadañ
- wysoka kultura osobista
- mile widziane do¶wiadczenie w handlu, obs³udze klienta, prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (czê¶æ sta³a + premia)
- mo¿liwo¶æ awansu
- szkolenie na koszt firmy
- mi³± atmosferê pracy
- godziny pracy do ustalenia

Prosimy o dopisanie w cv nastêpuj±cej klauzuli: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)&#8221;

Og³oszenie dodane: Wtorek, 22 Grudzien, 2015  12:52

Identyfikator: 570757

Wy¶wietleñ: 2108

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Dietetyka! Kurs W Akademii Sukcesu!
  2. Asystentka Sprzeda¿y
  3. Dietetyka (modu£ Ii): ¯ywienie W Schorzeniach Kardiologicznych
  4. Dietetyka-Studio Zdrowia
  5. Asystentka, przyjació³ka ;) Aktora i Dyrektora Studia