Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Asystent - wsparcie administracyjne z jêzykiem niemieckim

Katowice, Katowice,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Jeste¶my po¶rednikiem w bran¿y zatrudnienia i doradztwa personalnego.
Obecnie do naszego m³odego zespo³u w Katowicach szukamy osób na stanowisko:
Asystenta z j. niemieckim

Zadania:
- wspieranie pracy dzia³u (pomoc w t³umaczeniach, przygotowywaniu dokumentów etc.)
- wyszukiwanie firm z krajów niemieckojêzycznych w Internecie
- wysy³anie ofert mailowych
- zamieszczenie og³oszeñ w Internecie

Wymagania:
- dyspozycyjno¶æ co najmniej 20 godzin w tygodniu (pon-pt) - elastyczny czas pracy
- komunikatywna znajomo¶æ jêzyka niemieckiego
- mile widziani studenci

Oferujemy:
- pracê w m³odym, ambitnym zespole
- mo¿liwo¶æ awansu i sta³ego zatrudnienia
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

W razie zainteresowania powy¿sz± ofert± pracy, prosimy o przes³anie swojego CV.

Og³oszenie dodane: Sroda, 12 Pazdziernik, 2016  13:56

Identyfikator: 595589

Wy¶wietleñ: 2910

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Asystent Doradcy Finansowego
  2. Asystent dzia³u marketingu
  3. Asystent/ka Dyrektora Handlowego
  4. asystentki stomatologiczne
  5. Asystent Po¶rednika