Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Asystent/ka ds. prac biurowych w Dziale Obs³ugi Klienta

Brodziszewo, Oborniki,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Przedsiêbiorstwo Altax Sp. Z o. o. &#8211; lider na rynku ochrony i dekoracji drewna w Polsce, firma wchodz±ca w sk³ad miêdzynarodowych struktur Sherwin &#8211; Williams Company

Asystent/ka ds. prac biurowych
w Dziale Obs³ugi Klienta

Miejsce pracy: Brodziszewo k/Szamotu³
Nr. Ref.: DOK/Admin/02/15

Kluczowe zadania:
 Wsparcie Dzia³u Obs³ugi Klienta w bie¿±cych zadaniach i obowi±zkach (wprowadzanie zamówieñ, wystawianie faktur, tworzenie zestawieñ)

Wymagania:
 Student/ka lub abolwent/ka studiów zaocznych
 Bardzo dobra znajomo¶æ MS Office
 Komunikatywno¶æ i umiejêtno¶æ pracy w zespole
 Elastyczno¶æ i nastawienie na zadania

Oferujemy:
 Zatrudnienie na umowê zlecenie na okres kilku miesiêcy
 Mo¿liwo¶æ zdobycia do¶wiadczenia zawodowego
 Przyjazn± atmosferê oraz pracê w zespole ludzi z pasj±

Zainteresowane osoby, spe³niaj±ce powy¿sze wymagania prosimy o przes³anie aplikacji koniecznie z nr referencyjnym w tytule wiadomo¶ci, zawieraj±cej list motywacyjny i CV na adres:
praca@altax.com.pl/

Do CV prosimy do³±czyæ klauzulê: &#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221; Zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ odpowiedzi na wybrane zg³oszenia.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 20 Styczen, 2015  14:14

Identyfikator: 536038

Wy¶wietleñ: 2349

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Pracownik Magazynu B³onie. Praca Od Zaraz!
  2. Praca
  3. Pracownik produkcji
  4. Praca dla ka¿dego
  5. Praca dla Administratora strony internetowej