zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Asystent działu handlowego ze znajomością j. niemieckiego

(Wrocław, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Firma European Service Exchange Sp. z o.o. to platforma wymiany usług i doradztwa personalnego. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, posiadamy również oddziały regionalne w Rzeszowie, Bydgoszczy i Katowicach, Lublinie, Zamościu. Obecnie, chcąc poszerzyć naszą działalność, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Zakres obowiązków:

Wsparcie zagranicznego działu obsługi klienta
Tworzenie baz danych potencjalnych klientów zagranicznych
Zarządzanie projektami i obsługa stałych klientów
Sporadycznie tłumaczenia dokumentów
Pozyskiwanie klientów na rynkach niemieckojęzycznych (po przynajmniej 2-miesięcznym wdrożeniu)
Współpraca z innymi działami

Oczekujemy:

Wykształcenia min. średniego
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)
Dobrej organizacji pracy i samodzielności
Dyspozycyjności minimum 3 dni w tygodniu
Komunikatywności i otwartości
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Szkolenie wdrażające w zakres obowiązków.
Możliwość uczestnictwa w różnych szkoleniach zewnętrznych
Przyjazną atmosferę pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl