Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent ds. administracyjnych

Warszawa,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Opis stanowiska:
Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na spotkania Zarządu
Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
Zarządzanie kalendarzem Członków Zarządu
Tłumaczenia dokumentów
Bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
Nadzór nad fakturami oraz sprawdzanie rozliczeń delegacji pracowników
Prowadzenie rejestru pełnomocnictw i wystawianie pełnomocnictw

Wymagania:
Bardzo dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office
Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych
Nienagannej kultury osobistej
Samodzielności, asertywności, zdecydowania

Oferujemy:
Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej, stabilnej organizacji
Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
Pakiet socjalny (m.in. autobus firmowy, prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy)
Miłą atmosferę pracy

Wszystkich zainteresowanych pracą prosimy o przesłanie CV na adres zarzad@alugator.tk

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 12 Marzec, 2015  05:30

Identyfikator: 541747

Wyświetleń: 3215