zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Biuro / Administracja
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Asystent administracyjny/Analityk

(Reńska Wieś, Opole, )

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o to jedna z wiodących firm z branży Agencji Pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle
Nr ref.: JD/AAA/09/2016
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska pracy:
- prowadzenie recepcji firmy, nadzór ruchu osobowego oraz pojazdów osobowych i ciężarowych
- obsługa telefonów przychodzących na centralę firmy (rozmowy międzynarodowe) oraz poczty
- inne prace wspierające administrację oraz porządek w firmie

oferujemy:
- pracę w stabilnej, nowoczesnej, międzynarodowej firmie
- dynamiczne środowisko pracy
- możliwość rozwoju

wymagania:
- co najmniej średnie wykształcenie
- dobra znajomość jęz. niemieckiego i/lub angielskiego
- bardzo dobra znajomość MS Office w tym praktyczna znajomość Excel'a
- umiejętność analitycznego myślenia
- umiejętność rozwiązywania problemów i radzenia sobie w sytuacjach trudnych
- sumienność, dobra organizacja pracy
- wysoka kultura osobista, umiejętność komunikowania się

dodatkowe atuty kandydatów:
- wyższe wykształcenie, ewentualnie studia zaoczne w trakcie
- bardzo dobra znajomość jęz. obcego umożliwiająca wykonywanie tłumaczeń
- prawo jazdy
- dobra prezencja

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5

Dane kontaktowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: opole@ottoworkforce.pl wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny
telefon: 77 407 94 71

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl