Polska Darmowe Ogłoszenia

Potrafisz Sprzedawać? Wyszkolimy Cię byś został/a Specjalistą

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

AEGON - POSZUKUJEMY,SZKOLIMY,UCZYMY
AEGON, jedna z największych i najprężniej działających korporacji finansowych o ogólnoświatowym zasięgu, w związku z rozwojem i poszerzaniem sieci Sprzedaży w Polsce chętnie rozpocznie współpracę z odpowiedzialnymi i zdecydowanymi na sukces pracownikami.

Specjalista ds. planowania finansów osobistych /Doradca klienta
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
-Sprzedaż Produktów Finansowych
-Doradztwo, pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa Klienta
-Reprezentowanie firmy

Wymagamy:
-Minimum Średniego wykształcenia
-Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej
-Dyspozycyjności
-Komunikatywności
-Doświadczenia w sprzedaży bądź obsłudze klienta

Oferujemy:
-Wysokie wynagrodzenie
-Prace w dynamicznym środowisku międzynarodowej korporacji
-Szkolenie dopasowane do Twoich potrzeb
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-Długoterminową i ściśle określoną ścieżkę kariery
-Wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry menadżerskiej

Nie masz doświadczenia? Napisz, może pomożemy Ci je zdobyć !

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 26 Maj, 2011  16:56

Identyfikator: 310633

Wyświetleń: 2824