Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Ksiegowa/y zatrudnimy

Sieradz, Sieradz,

ECDDP Outsourcing Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą outsourcingową,
świadczącą usługi z zakresu księgowości oraz obsługi kadr i płac.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/y
(Nr ref.: K/Sdz)
Lokalizacja: Sieradz

Księgowa/y

Zakres obowiązków:

samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych
wspomaganie obsługi kadrowo &#8211; płacowej
przygotowywanie deklaracji podatkowych, statystycznych i sprawozdań finansowych
przygotowywanie płatności

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne
minimum dwa lata w prowadzeniu pełnej księgowości
mile widziana znajomość programów CDN Optima oraz Symfonia
doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo &#8211; płacowej
znajomość programu Płatnik
sumienność, rzetelność i dokładność

Oferujemy:

pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość zdobycia doświadczenia

Kontakt:

CV i list motywacyjny proszę przesłać na podany adres e-mail, w tytule proszę wpisać numer referencyjny stanowiska: K/Sdz

rekrutacja_ksiegowosc @ ecddp.pl/

W przesyłanym CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 16 Marzec, 2012  09:24

Identyfikator: 385091

Wyświetleń: 33447