Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Prestiżowa kancelaria oferuję płatny staż

Poznań, Poznań,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania :

* wiek 19 - 29 lat
* wysoka kultura osobista
* etyka i dbałość o swój wizerunek
* min. średnie wykształcenie
* inteligentny
* kontaktowy
* ambitny
Opis stanowiska

* Aktualnie poszukujemy pracowników na płatny staż.
Ich głównym zadaniem przez pierwsze 6 miesięcy pracy będzie przede wszystkim nauka poprzez szkolenia, zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, oraz zdobywanie doświadczenia.

Oferujemy :
* staż 6-cio miesięczny.
* pełny zakres szkoleń
* średnie zarobki w okresie 6-ciu miesięcy : 2000 PLN
* dla najlepszych zatrudnienie na stałe po ukończeniu stażu

Największe atuty firmy to :

* wysokiej klasy kadra kierownicza
* przystępny i szeroki pakiet szkoleń ( szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne, głównie specjaliści z TU, TFI i instytucji bankowych)
* bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (po ukończeniu stażu)

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie cv z aktualnym zdjęciem na adres mailowy: kancelaria.staz@gmail.com

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 10 Maj, 2010  20:52

Identyfikator: 177614

Wyświetleń: 28443