Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Proste prace porządkowe, praca fizyczna

Chojnice, Chojnice,

Agencja Pracy WORK WONDERS, nr wpisu do rejestru 2061 jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w polskiej branży HR. Aktualnie dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów do:
Prostych prac porządkowych &#8211; praca od zaraz
Opis stanowiska: Proste prace porządkowe, praca fizyczna

Wymagania:
- STATUS UCZNIA LUB STUDENTA DO 26 LAT
- zapał do pracy
- obowiązkowość w wykonywaniu zadań
-odpowiedzialność, dokładność i rzetelność

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę godzinową 12 zł/h brutto, 10 zł/h netto
-pracę w godzinach 7-17

Miejsce pracy: Chojnice

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji pod adres: chojnice@workwonders.pl/ w tytule wpisując : CHOJNICE/PORT. Prosimy zatytułować plik z CV swoim nazwiskiem i imieniem.

Numer kontaktowy: 511184324
Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych WORK WONDERS i korzystanie z nich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 11 Pazdziernik, 2011  10:56

Identyfikator: 346490

Wyświetleń: 25583