Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Formierz/Odlewnik

Racibórz, Racibórz,

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej. Osobom poszukującym pracy oferujemy oferty pracy zagranicznych pracodawców w różnych zawodach. Nasi pracownicy zatrudnieni są bezpośrednio u pracodawców zagranicznych.dla swojego niemieckiego partnera poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce: Niemcy

Obowiązki:
- przygotowanie form do odlewów, odlewanie ręczne stopów metali do form
- obsługa pieców odlewniczych
- obróbka odlewów: szlifowanie, okrawanie, polerowanie

Wymagania:
- komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- wykształcenie kierunkowe poparte świadectwem (mile widziane dodatkowe uprawnienia, certyfikaty)
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Oferta:
- praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV -Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ODL/DE/2014

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Sroda, 20 Sierpien, 2014  13:19

Identyfikator: 518251

Wyświetleń: 4199