Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Europejskie Centrum Odszkodowań

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

POSZUKUJEMY DO SWOICH STRUKTUR PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie.
W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy.
Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FAIR

PLAY, FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. 10 % dochodów EuCO przeznaczane jest na cele charytatywne. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w 2008r i 2009r Złotą Kartę NR1 za łączną kwotę 115.000 PLN wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom.
Mamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, profesjonalny system szkoleń. W naszej Centrali pracuje blisko 50 osób obsługujących miesięcznie ponad 1000 spraw odszkodowawczych.
Finansujemy biura dla menadżerów, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych.
Najlepsi współpracownicy stają się udziałowcami firmy.
Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy:

Menedżerów i Agentów na terenie całego kraju
Zadania:

Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach,
podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz
kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej

Menadżer buduje własny zespół agentów,
prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu

Wymagania podstawowe:

* Wykształcenie &#8211; minimum średnie
* Niekaralność i dobra opinia w środowisku
* Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
* Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
* Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
* Mile widziane osoby po 24 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy:

* Profesjonalny system szkoleń
* Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
* Finansowanie biur dla menadżerów
* Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
* Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Aplikacje o tytule <Miasto><nr telefonu> <nr referencyjny bydg/23/ ze zdjęciem kierować do:

Kontakt:
e-mail: r.masojc@euco.pl/
telefon 507-418-111

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 08 Luty, 2010  08:10

Identyfikator: 149055

Wyświetleń: 343961