Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zdecydowanej i konkretnej kochanki na dłużej - Olsztyn i okolice...

(Olsztyn i okolice...., Olsztyn, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Poszukuję zdecydowanej i dyskretnej kochanki w wieku 18-35 lat.
Nie interesuje mnie jednorazowe spotkanie, a znajomość na dłużej. Także chciałbym uniknąć długiej wymiany maili.
Spotkania w zależności od wspólnych ustaleń, raz, dwa razy w tygodniu, czy też kilka razy w miesiącu. Wszystko zależy jak oboje będziemy mieli czas.
Oczywiście spotkania sponsorowane.
Nie zależy mi tylko na spotkaniach opartych na samym seksie z patrzeniem na zegarek i stwierdzeniami "czas już minął" Takiej znajomości nie oczekuję. Zależy mi także na zwykłych spotkaniach, rozmowie przy kawie itp...
Chciałbym też unikać słowa "sponsoring", a uznać to za pomoc i opiekę. Oczywiście spotkania luźne przy kawie, obiad, spacer uważam, że nie należą do spotkań płatnych.

Nie ukrywam, że jestem w związku i dlatego bardzo zależy mi na dyskrecji. Chciałbym uniknąć odbierania telefonów po nocach. Wszystko według ustalonych wspólnie zasad.
O mnie - 36 lat, szatyn, niebieskie oczy, 178 wzrostu, normalna budowa. Wykształcony, mieszkający w Olsztynie. Ze względu na pracę, też mocno zależy mi na dyskrecji.
W seksie lubię wszystko, ale wiem, że wszystko zależy od partnerki, nic na siłę.

Jeśli jesteś zainteresowana - odpisz :-)
Napisz trochę o sobie, jeśli możesz dołącz swoje zdjęcie, możesz nawet zasłonić twarz (dyskrecja 100%).
Napisz jakie masz oczekiwania, także finansowe. (proszę nie pisać wiadomości typu - a ile Ty proponujesz, albo ile dajesz)
Nie piszę, że dam za spotkanie taką czy inną kwotę, znam ceny, wiem jak się układają, szczególnie, że właśnie zakończyłem podobną znajomość, która trwała ponad dwa lata.

Pozdrawiam i czekam na wiadomości.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl