Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zasponsoruję

(Gorzów Wlkp., Gorzów Wielkopolski, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Nie
 

Dostatnio żyjący mężczyzna, żonaty, chętnie spotka się z miłą kobietą na spotkaniach sponsorowanych. Liczy się nie tylko wygląd, ale i zdecydowanie, śmiałość, kultura kobiety. Jej szacunek do mojej osoby i co ważne mego czasu.
Powoli mam dość pisania w nieskończoność i umawiania się z rezygnującymi w ostatniej chwili paniami. Czas przy komputerze spędzam zarabiając pieniądze, nie bawi mnie nieskończona wymiana maili. Stąd ogłoszenie skierowane do Pań zdecydowanych, wiedzących czego chcą, potrafiących uszanować mój czas.
Do Gorzowa Wlkp. przyjeżdżam na 2 dni w tygodniu i chętnie wieczór czy noc spędzę z miłą kobietą. Proszę o ofertę panie nie puszyste, z Gorzowa Wlkp lub najbliższej okolicy, wiedzące co to sukienka, żakiet czy spódniczka. Nie toleruję dżinsów i powyciąganych studenckich swetrów oraz adidasków. Nie toleruję także Pań które muszą wypić coś mocniejszego przed spotkaniem dla odwagi &#8211; żadna przyjemność kochać się z niedokręconą wywietrzałą flaszką. Nie musi to być Pani prosto z solarium i w tipsach, bez przesady w drugą stronę. Cenię sobie naturalność i kobiecy wygląd, dłuższe włosy, sukienki mile widziane.
Tak jak pisałem wolę spędzać czas na spotkaniach z drugim człowiekiem niż przy komputerze, dlatego proszę o szanowanie mego czasu i od razu w pierwszym mailu napisać: ile ma Pani lat, jak wygląda, coś o sobie np. wykształcenie czy zainteresowania. Czy spotkania raz w tygodniu Pani odpowiadają oraz w jakim dniu, najchętniej godziny późnowieczorne. Proszę załączyć zdjęcie (wiem, wszystkie Panie są młode, zgrabne i powabne w dodatku same studentki &#8211; tylko na pierwszym spotkaniu widzę coś innego. Nie lubię gładkich tekstów, Proszę sobie darować także przysyłanie zdjęć z przed 10 lat gdy na wadze było co najmniej 15kg mniej. Proszę wspomnieć także o oczekiwaniach finansowych, Panie piszące o kwotach z kosmosu typu kilkanaście tysięcy za kilkugodzinne spotkanie proszę o darowanie sobie i nie marnowanie mego czasu. Od takiej korespondencji są tu napalone małolaty gotowe obiecać wszystko.
Przepraszam za surowość tego ogłoszenia, naprawdę jestem spokojnym i miłym facetem, po prostu mam dość pisania i korespondowania już chyba 4 tydzień z kilkudziesięcioma paniami nie bardzo wiedzącymi czego chcą, które by chciały ale zawsze coś tam. Co jest w tym Gorzowie? Nigdzie indziej takich problemów nie ma.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 15 Luty, 2011  14:58Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl