Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zakupy bez limitu w Centrum Handlowym + 3200 na tydz. za TYLKO towarzystwo

(Warszawa i okolice, Warszawa, )
Zakupy bez limitu w Centrum Handlowym + 3200 na tydz. za TYLKO towarzystwo


Odpowiedz: (ukryty)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Nie
 

To nie jest sponsoring, nie wymagam seksu. Jest to oferta stałego układu towarzyskiego, ponieważ nie ma kategorii gdzie mogę umiescić to ogłoszenie robię to właśnie tu.

Młody, kulturalny, przystojny chłopak z poczuciem humoru, pozna na jeden rok dwie lub trzy dziewczyny, które uwielbiają zakupy w centrach handlowych.

Moją pasją jest sprawianie przyjemności za dobre towarzystwo. Zakupy to nie wszystko i dlatego dodaję drobne kieszonkowe w wysokości 3200 na tydzień. To niewiele ale na początek powinno wystarczyć.

Samych zakupów nie musimy robić razem, jeżeli cenicie sobie dyskrecję bo nie koniecznie wszyscy muszą widzieć nas razem.

Szukam wyłącznie dwóch lub trzech dziewczyn, nastolatek, które mieszkają w warszawie lub okolicach.
Starsze dziewczyny, proszę nie piszcie do mnie.
Wymagam pogodnego nastawienia, uśmiechu, poczucia humoru.


Jarek


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl