Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Szukam wiadomogo kogo i czego, pomogę w wiadomy sposób

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Szukam dyskretnej znajomości z młodą lub bardzo młodą dziewczyną. Charakter znajomości jest raczej oczywisty, ale dla jasności dodam, że nie chciałbym rozmawiać o znaczkach pocztowych czy o nowej fryzurze J. Bibera czy nawet o ostatniej edycji "Mam talent", itd. Inna sprawa, że umiejętność konwersacji jest bardzo wskazana. Chciałbym móc porozmawiać zarówno "przed", jak i "po", a może też i "w trakcie". Nie szukam seksu typu anal, piss, sm, bdsm, itd. Bardzo natomiast lubię seks oralny, w obie strony i do samego końca. Nie określam wieku, wzrostu, rozmiarów buta czy miseczki, nie mówiąc już o kolorze włosów. Jeśli się pokażesz na zdjęciu lub zobaczymy na żywo, to będzie mi zdecydowanie łatwiej podejmować dalsze decyzje. Wolałbym, żebyś nie paliła, przynajmniej podczas naszych spotkań. Jak nam się uda spotkać, bliżej poznać i polubić to bardzo chętnie wszedłbym z Tobą w dłuższą znajomość, układ czy jak to się inaczej nazywa. Nie oceniam, nie moralizuję, jestem z natury dyskretny, a w tej relacji to tym bardziej. Jestem żonaty, blisko 40 lat, jakoś tam ustatkowany, ale jak widać nie do końca.... :-)
Chętnie przeczytam coś więcej o Tobie, zobaczę Twoje zdjęcie(a), dowiem się jakie masz oczekiwania czy potrzeby. Pomogę, zrewanżuję się w sposób, który oboje ustalimy. Co Ci szkodzi napisać...? Mamy oboje coś do wygrania... ;-)
Marek


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl