Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Sylewster sponsorowany i staly układ

(Kraków, Katowice, Wrocław, Katowice, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Woj Sląskie Dolnośląskie i Małopolskie: Moje plany sylwestrowe nie wyszły, dlatego postanowiłem spędzić go w nietypowy sposób w wyjątkowym towarzystwie. Stąd moje ogłoszenie już teraz (od jakiegoś czasu myślałem o takiej znajomości). Poszukuje atrakcyjnej inteligentnej kobiety do wspólnego wieczoru 31.12.2012 . Sposób spędzenia zależy od ciebie (jestem otwarty na propozycje), może być to zaciszne mieszkanko z szampanem w ręku, domek w górach z kominkiem przy którym będziemy się wspólnie grzali, bal, lub jakieś miasto za granicą. Ty jedynie wybierasz ja wszystko załatwiam :) .
W zamian proponuje oczywiście gratyfikacje dla ciebie. Ponieważ nie orientuje się w temacie tego typu spotkań określenie jej wysokości pozostawiam tobie. Mogę zapewnić ze w tej kwestii się dogadamy :) i nie będzie problemów.
Dalszą naszą znajomość widziałbym jako stały układ który bardzo bym preferował :) . Ważne jest dla mnie by również i tobie było miło i przyjemnie . Spotkania bez patrzenia na zegarek i bez mechanicznego sexu, na przyjacielskich warunkach!
Czekam na odpowiedzi z oczekiwaniami finansowymi (nie musisz ich koniecznie określać). Mile widziane również zdjęcie. Panie które odpiszą w ostatniej chwili proszę o pozostawienie numeru telefonu. Odpowiem na każ Pozdrawiam i liczę ze początek nowego roku przyniesie wyjątkową znajomość :) PS Panie powyżej 30 lat nie pisac!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl