Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Sponsorowane spotkanie pełne wrażeń

(Warszawa, Katowice, Kraków, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Jestem miłym, uprzejmym, bardzo kulturalnym i bardzo dobrze wykształconym meżczyzną w średnim wieku, który szuka dziewczyny miłej, ładnej, bezpruderyjnej na okresowe spotkania. Jeśli chodzi o strone fizyczną to dużą wagę przywiązuję do ładnego i jędrnego biustu. Moja propozycja dotyczy sponsoringu, ale chętnie się zaprzyjaznię by nawiązać częstsze spotkania.

Szukam na spotkanie w Warszawie, ale moze też być Kraków i/lub Katowice. Proponuje 1300 zł za ok. 2 h spotkanie, a szczegóły podam w prywatnej korespondencji. Nie ukrywam, że mam dodatkowe upodobania, ale nic odbiegającego od normy. Mam nadzieję, że moja oferta zyska Twoją akceptację i nawiążemy interesują znajomość. Chodzi mi o miłe spotkanie z nutką sympatii. Jeżeli będziesz miała ochotę to z miłą chęcią zaproszę Cię na kolację lub do pubu by się lepiej poznać i dłużej porozmawiac.

Z wielu wzgędów nie mam czasu na zapoznawcze spotkania i nteresuje mnie konkretne spotkanie zakończone częścią intymną. Dlatego będę chciał wszystkie szczegóły ustalić drogą mailową i będę też prosił o posłanie fotek.

Gwarantuję miłą atmosferę i 100% szacunku. Spotkanie w bardzo dobrym hotelu w centrum.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl