Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Sponsor Z Katowic !!!

(Woj. śląskie, Katowice, )
Sponsor Z Katowic !!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Szukam dziewczyny w wieku do 24 lat z woj. śląskiego, najlepiej z Katowic gdyż właśnie tu posiadam lokum co znacznie ułatwiłoby nasze spotkania. Ewentualnie mogę podjechać do 60km i spotkania mogą odbywać się w Hotelu.
Co do mojej osoby to mam 26 lat, myślę że co do wyglądu to raczej atrakcyjny, ogólny zarys sylwetki na załączonym zdjęciu. Oczekuję 1-2 spotkań tygodniowo, w zależności od częstotliwości myślę że miesięczna kwota na poziomie ok.3tyś zł jest odpowiednia, oczywiście jest to tylko propozycja, możemy się rozliczać co spotkanie, może to być również w innej formie zakupy, wypady gdzieś, wspólne wczasy.
Dodam że zależy mi na wyłączności w związku, mężatki, dziewczyny w związkach odpadają, nie chcę nikogo oszukiwać i być oszukiwany. Nie mam jakiejś konkretnej wizji tego związku, mogą to być bardzo dyskretne spotkania w mieszkaniu, lub wspólne wypady na miasto czy do restauracji. Nie mam partnerki, i w najbliższym czasie nie planuję tego zmieniać, no chyba że poznam jakąś wyjątkową dziewczynę, priorytetem jest dla mnie jednak żeby nikt nie dowiedział się że to jest układ sponsorowany.
Myślę że wszystko już ogólnie przedstawiłem, oczekuję konkretnych odpowiedzi z załączonym zdjęciem.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 29 Kwiecien, 2011  13:04Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl