Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Przystojny facet uczciwie zasponsoruje atrakcyjną kobietę [pierwszy raz taki układ]

(Świętokrzyskie/Podkarpackie/Lubelskie, Kielce, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Nie
Wiek: -------
Wzrost: -------
Waga: -------
 

Pierwszy raz dodaje tego typu ogłoszenie. Jestem singlem w wieku 32 lat. Nie mam dziewczyny i dużo pracuję. Dlatego szukam takiego układu. Jestem niebrzydki, niegłupi, wysportowany. Zdaję sobie sprawę z ryzyka, jakie niosą za sobą spotkania z przypadkowymi partnerkami, dlatego:

Szukam kobiety:

1. Uczciwej, zdrowej i atrakcyjnej w wieku 20-35 lat.
2. Proszę, aby nie pisały kobiety bawiące się w to od dawna, skaczące z kwiatka na kwiatek, oszukane przez pseudosponsorów albo bywalczynie sex ogłoszeń.
3. Jestem facetem na poziomie, dyskretnym i uczciwym, a co za tym idzie dającym gwarancję bezpieczeństwa i dyskrecji.
4. Jesteś uczciwa, ładna, zdrowa, powiedzmy z tzw. dobrego domu, z zasadami i myślisz o takim układzie, ale bardzo się obawiasz, a przez brak odpowiedniego partnera, ciągle powstrzymujesz się przed podjęciem decyzji, to jesteś idealną kandydatką i mam nadzieję, że to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.
5. Proponuję wymianę zdjęć, aby ocenić czy sobie wzajemnie odpowiadamy wizualnie. Następnie rozmowa telefoniczna, a potem spotkanie zapoznawcze na żywo. Później zdecydujesz co dalej.
6. Zero strachu:) naprawdę:) jestem uczciwy i tego też oczekuję.
7. Stawka do ustalenie po pierwszym wrażeniu i rozmowach:)
8. Szukam stałej i dłuższej relacji.
9. Dla partnerki spełniającej wszystkie kryteria dojazd dalej jest możliwy.


Ps

Ogłoszenie jest prawdziwe i szczere. Powtarzam jestem uczciwy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl