Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Poszukuje kochanki na stałe, tylko dla b. atrakcyjnej, spełnię wszelkie zachcianki!!!

(Lublin i lubelskie, Warszawa, Radom, inne, Lublin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Poszukuję bardzo atrakcyjnej kobiety, inteligentnej i kobiecej, konkretnej, w wieku do 27lat. Panie proszę o krytyczne podejście do własnej osoby, nie lubię niespodzianek, więc" na kawę w ciemno" się nie umawiam, stąd proszę o zdjęcia (wystarczą oczywiście normalne), w odpowiedzi prześlę również swoje.
Interesuję mnie stały układ z jedną kobietą, której spełnię wszelkie zachcianki. Liczę, że to będzie przygoda, wzajemne zauroczenie i całe mnóstwo spędzonych świetnie chwil. Nie szukam prostytutki!!!
Jestem konkretny, mam 35lat, zadbany, przystojny, zamożny i nie jestem przy tym zgredem. Bardzo intensywnie i szybko żyję, przy tym oczekuję doznań na odpowiednim poziomie.
Panie, które zrozumiały anons i treść w nim zawartą proszę o kontakt wykraczający po za zdanie "ile dajesz?"


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl