Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Pomogę, atrakcyjnej Studentce

(Łódż, , Katowice, , Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 


Jeśli jesteś kobietą w przedziale wiekowym 22-27, tylko i wyłącznie studentką, nie pseudo studentką, wysoką, szczupłą, o przyjemnej aparycji, prezentującą wysoki poziom intelektualny, nie chcesz być traktowana przedmiotowo, to moja oferta jest skierowana do Ciebie.
Nie interesują mnie jednorazowe oferty, spotkania na godziny, chłodne beznamiętne relacje. Nie szukam krótkiej przygody, ale fajnej, dyskretnej znajomości z atrakcyjną kobietą, która potrafi odnaleźć się w takiej relacji. Znajomość oparta na zaufaniu, wzajemnej akceptacji i pomocy dla Ciebie, gdzie będziesz czuła się swobodnie i nie będziesz traktowana jak zabawka.
Nie preferuję wielotygodniowego pisania, jestem zdecydowany i konkretny. Jeśli potrafisz w sposób interesujący przedstawić swoją osobę, a także nią jesteś, to napisz.
Ja, dojrzały, przyjemny, o wysokiej kulturze, przystojny facet. Nie będziesz czuła się skrępowana w mojej obecności, zapewniam.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl