Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Para pomoże finansowo dziewczynie/studentce/kobiecie w wieku 20-37 lat

(Gdańsk, Gdansk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Nie
 

Witamy. Oboje jesteśmy w okolicach 30-stki. Weseli i otwarci ludzie. Zadbani i atrakcyjni fizycznie. Generalnie po długich dyskusjach, postanowiliśmy poszerzyć swoje horyzonty o nowe wrażenia. Stąd to ogłoszenie. Nie ukrywamy ,że zależy nam na Pani atrakcyjnej wizualnie jak i intelektualnie. Nie szukamy żadnych profesjonalistek ani dziewczyn na godziny. Nie oczekujemy też żadnych specjalnych umiejętności ,cała sytuacja nas wręcz trochę krępuje.
To bardziej coś jakby zaprosić do domu koleżankę bez ryzyka pózniejszych komplikacji (pierwotny plan to była właśnie koleżanka). Myślę ,że możemy zagwarantować dobrą zabawe i ciekawe towarzystwo. W bonusie wybranej Pani jesteśmy w stanie pomóc finansowo(szczegóły do ustalenia). Gwarantujemy i oczekujemy pełnej dyskrecji.

Pozdrawiamy

Ogłoszenie dodane: Sroda, 28 Listopad, 2012  12:33Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl