Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Opiekun dla młodej

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Cześć,

jeśli potrzebujesz dojrzałego opiekuna, który wesprze Cię nie tylko finansowo to jesteś Tą, której szukam.

Mam niespełna 30 lat, bardzo dobre wykształcenie i pracę swoich marzeń. Także dobrze wyglądam i dbam o siebie. Ponieważ jestem mężczyzną bardzo konkretnym i dominującym poszukuje dziewczyny, którą bym się opiekował i kształtował na prawdziwą kobietę. Podejmował za nią niektóre decyzje, nagradzał za to jak się zmienia dla mnie, a jeśli trzeba to dyscyplinował. Przejmując rolę wychowawcy w Twoim życiu przejąłbym i zajął się także Twoimi problemami. Z każdym mogłabyś do mnie przyjść, a moim obowiązkiem byłoby zająć się nim.

Taka relacja to nie mechaniczny seks, którego każdy szuka na tej stronie, a coś więcej. Ja spełniam się jako mężczyzna, a Ty rozwijasz się i dojrzewasz u boku starszego mężczyzny. A przy tym zapominasz o problemach finansowych, ponieważ proponuje Ci 10 000 miesięcznie.
Jeśli czujesz, że to może być coś dla Ciebie to napisz o sobie wyślij zdjęcie.

Pozdrawiam Tomasz tomass.k@windowslive.com

PS
W kwestii formalnej:
Młoda, to nie znaczy dziecko, więc niech 16-latki omijają to ogłoszenie. Spotkania odbywałyby się w najlepszych warszawskich hotelach, bez perwersji i z szacunkiem. Obowiązkowo zabezpieczenie, higiena, dyskrecja i wzajemny szacunek.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl