Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Mam nadzieje Cię tu poznać , intrygującą , niebanalną , subtelną i inteligentną !

(Kraków , Małopolska, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Mam świadomość clou takiego ogłoszenia i co może dziwić paradoksalnie nie szukam tu pozorantki, złudnej przyjaźni czy też udawanej przyjemności wymuszonej po przez chęć osiągnięcia korzyści materialnej. Liczę ,że aspekt finansowy nie będzie priorytetem ,lecz pozostanie w cieniu naszej obopólnej sympatii i fascynacji. Jeśli chodzi o moją osobę , jestem w wieku chrystusowym z wyglądu zupełnie nie przypominam dzwonnika z Notre Dame . Chciałbym nawiązać znajomość z dziewczyną/kobietą spełniającą co najmniej podstawowe normy obyczajowe ,szanującą ludzi ,znającą swoją wartość i znacznie odbiegającą swym wyglądem od Venus z Willendorfu.

Jeśli szukasz osoby która nie rozczaruje Cię pod względem osobowości ,intelektualnym i wizualnym proszę o wiadomość z informacją na Twój temat i poglądowym zdjęciem.

Pozdrawiam.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl