Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Dyskretna relacja dla rozsądnej młodej dziewczyny

(Wrocław i okolice, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
Wiek: 41 lat
Wzrost: 183 cm
Waga: 88 kg
 

Szukam młodej rozsądnej dziewczyny, która chciałaby wejść w stały układ oparty na wzajemnych korzyściach i z góry ustalonych warunkach. Nie szukam nikogo doświadczonego - proszę o nie pisanie przez dziewczyny, które co chwila odpowiadają na takie ogłoszenia jak również je zamieszczają. Nie szukam też lalek Barbie lecz normalnej, miłej i sympatycznej dziewczyny dziewczyny, z którą przede wszystkim będzie można też normalnie porozmawiać na wiele tematów.
Szanuję zasadę Ty masz swoje życie ja mam swoje, jak również oczekuję dyskrecji i ją zapewniam. Chcę poznać i wejść w układ z tylko jedną dziewczyną.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl