Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Ciekawe i autentyczne - cała Polska - dla licealistki /studentki - przeczytaj

(Małopolska, Podkarpacie, Mazowsze, Lubelskie , Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Mężczyzną
Wyjazdy: Tak
 

Jestem 36 - letnim mężczyną prowadzącym małą własną firmę. Wykształcenie prawnicze, aktywny, ciekawy świata, szczupła budowa ciała, sportowa sylwetka, 165 cm wzrostu. Niepalący. Nie straszę jak Shrek, nie mam brzucha ale nie jestem z urody Christiano R. i nie zmieniam fryzury między pierwszą a drugą połową meczu. Za to ciepły, adorujący i coś tam mający do powiedzenia o "Skórze w której żyję" i "Mojej Europie" . Pracuję z klientami na Mazowszu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce i na Podkarpaciu - stąd taki geograficznie kształt anonsu. Nie mam wygórowanych przekonań o sobie, na co dzień dużo pracuję choć zachowałem kilka ciekawych zainteresowań. Jestem miłośnikiem podróży, wina we dwoje a nie klubu, meczy, techno, piwa i play-station.

O Osobie Poszukiwanej:
Poszukuję Dziewczyny inteligentnej, młodej, ładnej, szczupłej sylwetki, drobnej budowy, w wieku około 18-25, najchętniej uczennicy szkoły średniej lub studentki 1-2 roku, niepalącej. Takiej która jeszcze nie miała takiej relacji a na portal weszła bardziej z ciekawości i chęci poznania kogoś interesującego niż z "żądzy pieniądza", bardziej myślącej o uzupełnieniu swojego budżetu niż zbudowaniu go na jakimś podstarzałym jeleniu. Osoby mającej w sobie ciekawość świata, lubiącej podróże, dobrze czującej się w towarzystwie kogoś parę lat starszego. Szukam dziewczyny ładnej i naprawdę szczupłej. Proszę więc o niepisanie dziewczyn które mówią o sobie, że mają kształty "rubensowskie". Wiemy wszyscy co oznacza szczupła, dziewczęca sylwetka. Mile widziany jędrny, dziewczęcy biust.

Cechy fizyczne Poszukiwanej: wiek około do 25 (nie tłumacz się jeśli mieścisz się w pobliżu), wzrost do 170, dziewczęca sylwetka, jędrny biust . Nie potraktuję Cię przedmiotowo - budując tę relację chcę by odpowiadała moim oczekiwaniom w tej sferze.

Relacja:
Jedna osoba na stałe. Spotkania oprócz tej drugiej części :) zawsze na obiad i/lub kawę Czasem wspólne wyjazdy kilkudniowe i lub/ inne ciekawe propozycje. Mile widziana Twoja inicjatywa. Poszukiwana jest Dziewczyna otwarta seksualnie, o dużym libido i dużych potrzebach w tej sferze, świadoma siebie, oczekująca od partnera prawdziwego dawania jej przyjemności i czegoś więcej niż kilka minut seksu, Lubiąca erotykę ale zdecydowanie tę z wyższej półki (np. w stylu hegre-art.com), lubiąca jeśli sprawia się jej przyjemność, atmosferę chwili i prawdziwej czułości. Jeśli to możliwe - autentycznie bardzo głośna w łóżku - choć jak wiemy trudno być zaprogramowanym na coś - ale albo się to w sobie ma albo nie, a udawanie jest na dłuższą metę cokolwiek trudne:) Pierwsze spotkanie na kawę lub obiad (ktoś napisał, że od tych kaw zapoznawczych to mu serce już wysiada - zatem oferuję bezkofeinową :) Sfera finansowa uczciwie, z góry, na konto lub do rąk. Po ustaleniu się stałej relacji - miesięcznie z góry. W polskich obecnych realiach oczekiwania i padające na tym portalu propozycje wielotysięcznych sum są po prostu kłamstwem - ale oczywiście będziemy rozmawiać o uczciwej kwocie. Spotkania średnio raz w tygodniu. Gwarantuję i oczekuję zdrowia i pełnej higieny.

Kontakt:
Proszę o mail z więcej niż 1 zdaniem o sobie. Proszę Cię byś wzięła pod uwagę, że na podstawie Twojego maila ocenię Cię tak lub inaczej. Odpowiem na wszystkie maile - ale zastrzegam, że może to być tylko jedno słowo "Dziękuję". Proszę też o zdjęcia twarzy i sylwetki. Oczywiście wysyłam swoje w odpowiedzi. Jeśli się obawiasz nie wysyłaj zdjęć w pierwszym mailu. Dla jasności - nie zbieram zdjęć, mają służyć jedynie do wstępnej weryfikacji osoby z która mam się widzieć.

Słowa klucze: Szacunek, Czas, Zaufanie, Spontaniczność, Namiętność.

Post scriptum: kiedy jednak nie pisz (dodatek po ostatnich doświadczeniach):
1. Jeśli zaczynasz od zdania "Szanuję czas swój i drugiej osoby" - bo nie da się po prostu jakiejkolwiek - także takiej relacji zbudować bez zaangażowania, także czasu. Jeśli go nie masz - nie pisz.
2. Jeśli zaczynasz od zdania "Denerwuje mnie mailowanie bez końca" - nie będę mailował bez końca ale 2 maile trzeba wymienić by cokolwiek ustalić. Jeśli na starcie Cię to denerwuje to daj spokój.
3. Jeśli obce są Ci pojęcia: ortografia i składnia języka polskiego.

W każdym innym przypadku - wal jak w dym. Jeśli masz wątpliwości - sprawdź realność innych anonsów. Jeśli masz je dalej - maksymalny bilans Twoich potencjalnych strat = 1h na wspólnym obiedzie. Możesz tyle zainwestować? Ja mimo zajętego grafika - mogę.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl