Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Ogłoszenia Towarzyskie / Sponsoring - Zasponsoruję
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Bajki zostawmy dzieciom...

(Warszawa Centrum, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteś : Kobietą
Wyjazdy: Tak
 

Jeżeli wśród wszystkich Sponsorów z tego lub podobnego portalu, zabłąkał się Pan, który nie liczy na naiwność lub determinację zrozpaczonej Kobiety, to z góry pokornie go przepraszam za uogólnienie i być może niesprawiedliwą ocenę.
Prawdą jest nierzadko dość smutna i żenująca. W większości przypadków piękni, kulturalni i szczodrzy Herosi okazują się niestety tanimi bajkopisarzami szukającymi erotycznych uniesień, spełnienia fantazji, dowartościowania nadwątlonego ego etc jak najmniejszym kosztem.
Jeżeli czytasz to ogłoszenie w nadzieji na spotkanie swjego "wybawcy" z kłopotów finansowych w atmosferze przyjaźni, zaufania i tym podobnych obiecanek to masz dwa wyjścia: albo zakończyć lekturę tego anonsu i dalej wypatrywać księcia na białym koniu serwującego słodkie słówka przy kawie i szarlotce (skąd przekonanie, że wszystkie Panie wprost uwielbiają ten zestaw) a w najlepszym wypadku w klimacie kolacji ze śniadaniem w hotelowym pokoju (w końcu firma płaci) i oczywiście wsparciem finansowym - rozsądnym oczywiście, bo nikt głupi nie jest :). Możesz również, wykazać się realizmem, kobiecą odwagą, determinacją i dać sobie szansę na pieniądze, które są Ci potrzebne już teraz bez zbędnych złudzeń. Niezależnie od tego czy masz jednego "sponsora" czy działasz "profesjonalnie" to prawda jest taka, że uprawiasz seks za pieniądze i nic tego nie zmieni.
Jeżeli zdecydowanie interesuje Cię drugie rozwiązanie to skontaktuj się ze mną. Ja wybrałam drugi sposób i wiem, że jest zdecydowanie skuteczniejszy od bajkowego świata sponsoringu. Dysponuję luksusowym apartamentem w Centrum Warszawy i chętnie nawiążę współpracę z atrakcyjną i inteligentną Kobietą zdecydowaną na szybkie wyjście z impasu finansowego dzięki płatnym (!!!) spotkaniom erotycznym. Początek nie jest łatwy, ale dość łatwo to sobie zrekompensować gdy pieniądz jest w portfelu.
Dla mnie wybór jest prosty a zasady jasne i uczciwe. Wybór należy tylko do Ciebie. Więc?

Ogłoszenie dodane
: Wtorek, 08 Marzec, 2011  07:16Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl